2 Eylül 2014
Category:
Genel
Comments: 0

Eğil Evden Eve Taşımacılık

Nizip İl merkezine 45 km. mesafede Fırat Nehri’nin meydana getirdiği Orta Mezopotamya havzasında kurulmuştur. Nizip’in 10 km. kuzeyinde bulunan Belkıs/Zeugma antik kenti ilçenin en önemli tarihi yerlerinden birisidir. Ayrıca Nizip şehir merkezinde Bizanslılar döneminden kaldığı zannedilen Nizip Fevkani kilisesi ve Nizip Çayı kıyısında bulunan Karpuzatan Piknik alanını ilçenin diğer önemli gezilip görülebilecek yerleri arasındadır.

diyarbakir kalabalık nüfuslu yerleşim yeridir. Nizip halkının yoğun olarak yaşadığı ilçemizde taşımacılık sektörü de bir hayli ilerlemiş durumdadır. Hızlı ve güvenli bir taşımacılık yapmak isteyen müşterilerimizin tercihi diyarbakir Nakliyat olmaktadır.

diyarbakir şehirler arası nakliyat hizmeti yapan şirketimiz kaliteyi sizlere sunuyor. Hız ve kaliteden asla taviz vermeden müşterilerini anlayarak çalışmaktayız. Şehirler arası nakliyat zor iştir; Eşyaların paketlenmesinden yerlerinden taşınması ve katlara çıkartılması insan gücü ile beraber taşıma tekniklerinin iyi bilinmesiyle olur. Bizde bu konuda sektörün en iyisiyiz. Uzun süre elde ettiğimiz tecrübeler ile müşterilerimize yaklaşmaktayız.

Şehirler arası taşımacılıkta kalite çok önemlidir. Müşterilerinin eşyalarını yıpratmadan yapılacak iş beraberinde tebrik ve kalabalık referans listesi oluşturmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir