2 Eylül 2014
Category:
Genel
Comments: 0

Sur Evden Eve Taşımacılık

Araban Evden Eve Taşımacılık diyarbakir ilinin Kuzeydoğusunda ismini aldığı Araban Ovasının ortasında il merkezine 67 km. uzaklıktadır. İlçe merkezindeki Araban kalesi, Elif, Hisar ve Hasanoğlu köylerinde bulunan kesme taşlarla süslemeli olarak yapılmış anıt mezarlar, Karasu ırmağı üzerindeki Septimus Severus Köprüsü (Kırık Köprü), Çiftekoz köyündeki çok sayıda kaya tipi mezarlar ilçenin önemli tarihi yerleri arasındadır.

Araban nakliyat olarak diyarbakir ilçesine çalışmaktayız. Araban diyarbakirlun kalabalık ve taşımacılığın yoğun olarak yapıldığı ilçedir. Kalabalık diyarbakir nüfusunda bütün bölgelerinden şehirler arası nakliyat yoğunlukla yapılmaktadır. Firmamızda bu doğrultuda şehirler arası taşımacılığa önem vermektedir.

Araban şehirler arası nakliyat çalışmalarında saygın firma konumunu koruyan Araban Nakliyat aynı zamanda ekonomik ücret karşılığında taşımacılık yapmaktadır. Müşterilerimize çeşitli kampanya ve ödeme koşulları sunmaktayız.

Araban da çalıştığımız işlerde Araban halkının takdirini kazanacak işler ortaya koymuş bulunmaktayız. Hızlı ve güvenli nakliyat ile çalışmak sizleri de çok rahatlatacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir